לפרטים התקשרו
052-3989144

אימון אישי

מתחילים היום

אנשים רבים, מצליחים ככל שיהיו, זקוקים מדיי פעם ליד תומכת או אימון אישי במרכז. הפנייה לעזרה אינה מעידה על יכולות האדם אלא רק תורמת למינוף יכולות אלו ואחרות. לכולם יש חלומות אך לא כולם מגשימים אותם ומוצאים את עצמם זונחים את החלומות בצד, מאמינים ומשכנעים את עצמם כי יבוא יום והם יגשימו את החלום. אימון אישי במרכז יכול לעזור לממש את הכמיהה והרצון של כל אחד עוד היום. הקץ לדחיות והקץ לתירוצים, היום מגשימים את החלום. רבות נאמר כי משבר הוא בעצם מקפצה וגם הרגע בו רואים את כל התמונה. אראל הנדלר – "אראלים", יועץ זוגי ומשפחתי, מגשר, מאמן בכיר, יועץ ארגוני, מנחה קבוצות, מתווה דרך ומאמן להצלחה, מאמין בכל אדם הנכנס ומתחיל את תהליך הטיפול, עוד מעריך הראל את הנכונות והמוכנות לבצע את השינוי. כמו צלם, המביים את הפריים אותו עומד הוא לצלם, תר אחר הקומפוזיציה הנכונה, התאורה המושלמת, התמקדות באובייקט או האובייקטים הרצויים, כך יוכל מאומן לעשות עם תמונת חייו.

חלום ישן

בגן ואף בימי בית הספר היסודי, שואלים כל ילד או ילדה, מה ירצו להיות כשיהיו גדולים. ישנן כמה תשובות שכיחות כמו טייס, אסטרונאוט, מדען, מוכר בחנות ממתקים וממציא משחקים. הגננת או המורה מחייכת ומעטים מין הילדים אכן מגשימים את החלום. אימון אישי במרכז יכול לעזור לכל אדם באשר הוא, לממש את הפוטנציאל ולהגשים את החלום. אותה הרגשת תקיעות, תחושות הבלבול והספקות הרבים, ימוגרו במהלך האימון. המאומן יצא מחוזק תוך הרגשה וידיעה כי הוא זה שביצע את השינוי. כניעה לפחדים ולחרדות אינה אופציה ואראל יושיט יד, יתמוך וילווה אותך לאורך כל הדרך. האימון יראה ויעזור לאמונה לפרוץ החוצה ואליה תצטרף התקווה המהולה בכוח. בסיום האימון תחושת הגאווה והנתיב הבטוח שיפרש, יעניקו את היכולת לממש את "האני שלי".

מה קורה במהלך אימון אישי במרכז

הדבר הראשון אשר יתבצע במהלך האימון יהיה להתחייב להצלחה והרגשת שותפות עם אראל המאמן. במהלך האימון נעלה על פני השטח ונגלה את הכוחות הקיימים בכל אדם. האימון יעזור לחשוף את האור הפנימי שלך וכפועל יוצא יופיו של העולם יתגלה. את החוזקות נממש ואת החולשות נחזק. האימון בנוי בצורה מסודרת ומושכלת אשר יאפשרו לנצל את ההזדמנויות אשר יובילו להצלחה ואפשרו עצמי מלא. כלים המגיעים מתוך העצמה אישית יהיו בשימוש ובתום התהליך, נשיק כוס לחיי ההצלחה.
זקוקים לאימון? פנו אל "אראלים – להצלחה מחוייבים" עוד היום.

 • בחן את הזוגיות שלך כבר עכשיו!
  "ככה זה שיש שניים"-
  ערכה לאבחון זוגי מתנה!

  מייל *
  שם
  טלפון
  תאריך לידה /
  יום נישואין /